«Пробудження царя» за мільйон прокурора Кіровоградщини Анатолія Коваленка і справа Клюкіної

Анатолий Коваленко прокурор костюм

У лютому 2015 прокурором Кіровоградської області призначено Анатолія Коваленка. До цього він кілька років пропрацював в прокуратурі Одеси, куди його призначив фанат стилю бароко, одіозний генпрокурор В. Пшонка. Функція Анатолія Коваленка в одеській прокуратурі була простою – «кришування» бізнесу друзів режиму Януковича та переслідування тих, що до цього кола не входили.

Знайомі з Анатолієм Коваленком люди відзначають його педантичність у зовнішньому вигляді і бездоганний смак. Як і всі чиновники епохи Януковича, прокурор Анатолій Коваленко небайдужий до дорогих годинників. Один з його улюблених – це годинник швейцарського дому Breguet (Бреге), шанувальниками якого, як відомо, є також президент Росії Володимир Путін і Московський патріарх Кирило.

На фото: прокурор Анатолій Коваленко «засвітив» годинник Breguet Le Réveil du Tsar за 1 000 000

На фото прокурор Анатолій Коваленко демонструє годинник з будильником Breguet Le Réveil du Tsar (у перекладі з французької мови означає: Пробудження царя). Корпус і браслет цього годинника виконані з 18-каратного жовтого золота. Циферблат виготовлений з посрібленого золота з гільйошованим вручну візерунком. Задня кришка виготовлена ​​з сапфірового скла, стійкого до подряпин. Вартість такого годинника коливається в районі 40 000 долл. або більше 1 000 000 грн. в еквіваленті.

Не меншу увагу Анатолій Коваленко приділяє костюмам. Прокурор робить вибір на користь костюмів італійського модного будинку Brioni. Як відомо, саме цій марці віддають перевагу державні службовці високого рівня «старого гарту». Вартість костюма, як на фото нижче, становить близько 5 000 дол. або 130 000 грн. в еквіваленті.

На фото: прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко в костюмі від Brioni вартістю 130 000 грн.

Звичайно ж, непідготовлені до одеського кітчу жителі Кіровоградщини можуть задати питання: звідки у звичайного прокурора гроші обслуговувати такий витончений смак і чому він не задекларував свої, нехай нешкідливі, але все ж дорогі слабкості?

Відразу після призначення в обласну прокуратуру Анатолій Коваленко встиг відзначитися оскаженілої відданістю своїм колегам по цеху. Він усіма силами намагався захистити свою підлеглу Світлану Клюкіну, яка погоріла на хабарі. Нагадаємо, прокурор Світлана Клюкина вимагала 6,5 тис. дол. У вагітної жінки і була затримана на місці злочину при отриманні хабаря. Спочатку розслідування цієї справи затягувалося Анатолієм Коваленком, але потім, коли активісти все ж достукалися до Генерального прокурора Юрія Луценка, її звільнили. Втім, через деякий час Анатолій Коваленко домігся її відновлення в органах прокуратури.

Історія Клюкіної має не всім відому сторону. Клюкіна була всього лише виконавцем, вона просто виконувала доручення Анатолія Коваленко. Розуміння цієї важливої ​​деталі розставляє все на свої місця: і відчайдушне бажання Анатолія Коваленко врятувати колегу, і походження його розкішних аксесуарів.


Автор: Тарас Степаненко

Тарас Степаненко-публіцист, дослідник і різнобічно розвинений киянин 1993-його року народження. Свого часу, піддавшись моді на дослідження НЛО і теорій змов Світового Уряду, прийшов до більш приземленого розуміння цих термінів. Своїми статтями Тарас бореться з корупцією, як впізнаною, так і не цілком.

Интересные новости

В США через снігопад скасовано тисячі авіарейсів

Перша Приватна Броварня: як Андрій Мацола і Кобзон заробили на війні

Аномальні холоди в Україні: невтішний прогноз від синоптиків

Оставить комментарий