Віктор Баранський: в Україні треба активно пропагувати сімейні цінності

Віктор Баранський

В Україні приблизно 400 тисяч сімей мають трьох і більше дітей. Таке явище як багатодітність сьогодні сприймається неоднозначно, оскільки в умовах кризи, що супроводжує вітчизняну реальність це не тільки радість, але й чимала кількість проблем. Проте, не варто забувати, що в таких сім’ях виховується близько двадцяти відсотків всіх дітей в країні, в той час як понад сімдесят відсотків українських сімей з трьома і більше дітьми живуть за межею бідності.

Загальновідомо, що основні проблемні сфери в житті багатодітної родини це полягають у вирішенні житлових та матеріально-побутових питань. Освіта, культурний і спортивний розвиток дітей, літній відпочинок потребують відповідного фінансового забезпечення. Окремим рядком стоїть проблема працевлаштування батьків. Не важко порахувати, що навіть про обох працюючих за середню зарплатню батьках, родина з трьома чи більше неповнолітніми дітьми опиняється за межею бідності. І тут постають психолого-педагогічного характеру, адже дефіцит часу у працюючих батьків призводить до нестачі уваги до дітей. Тим важче постає дане питання в разі якщо родина крім інших виховує дитину з обмеженими можливостями, – вважає депутат з Одеси Віктор Баранський.

Віктор Баранський
Віктор Баранський

Полегшенню життя сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та сприянню у вирішенні питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та забезпечення присвячена робота благодійного Фонду Віктора Баранського (http://baransky.org.ua/).

В зоні уваги Фонду багатодітні сім’ї, сім’ї одиноких матерів, сім’ї, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями, молоді сім’ї з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, сім’ї переселенців із зони АТО.

Віктор Баранський
Віктор Баранський

На думку засновника Фонду, підприємця, політика та мецената Віктора Сергійовича Баранського багатодітна родина в сучасних умовах так чи інакше стикається зі складнощами в процесі організації побуту, виховання і соціалізації дітей. Саме цим пояснюється необхідність соціальної роботи з даною категорією громадян.

Серед таких сімей, на жаль, сьогодні є ті, що не мають постійного місця проживання. БФ «Віктора Баранського» запустив пілотний проект, що є експериментальною базою для бездомних сімей з маленькими дітьми, які хочуть жити в селі. В рамках проекту родини вчяться адаптуватися до умов проживання в приватному будинку, навичкам ведення сільського господарства, догляду за домашньою птицею і тваринами. З цією метою Фондом придбано будинок в Миколаївському районі Одеської області в с. Андрієво-Іванівка, в який поселили родину з маленькою дитиною.

Баранський Віктор
Баранський Віктор

Динамічна та конструктивна допомогу таким сім’ям є сьогодні вкрай необхідною, адже порушення функціонування сім’ї як соціального інституту здійснює сьогодні негативний вплив на функціонуванні суспільства, зазначив Віктор Баранський.


Автор: Вадим Сергиенко

Вадим Сергієнко-головний редактор і журналіст First Truth&Transparency Committee (Перший комітет), сім років працював штатним радником в Transparency International The Global Anti-Corruption organization. Писав для низки українських видань, таких як: Обком, Київські відомості, факти.

Интересные новости

Як Акордбанк та РВС банк під дахом Нацбанку виводять капітал з України

Вадим Сергиенко

Борис Литовський – глава фармакологічної мафії Януковича продовжує свою справу

Вадим Сергиенко

Ігор Смілянський запровадив на «Укрпошті» цензуру, Спілка поштовиків України вимагає звільнення диктатора

Вадим Сергиенко

1 отзыв

Оставить комментарий