Хто найбільше підтримує Україну: версія дипломата

перебейніс

Український посол у Латвії Євген Перебійніс вважає, що країни Балтії, Польща та держави у центральній Європі, які розуміють загрози від Росії, найбільше підтримують Україну.

– Подивіться на країни, які найбільше підтримують сьогодні Україну: це ті самі балтійські держави, Польща, деякі центральноєвропейські держави. Всі вони не зі слів знають про загрози, які виходять від Росії, – розповів Євген Перебийніс.

Раніше ми писали, Латвія будує на кордоні з Росією огорожу висотою 2,7 метра.

Посол України у Латвії Євген Перебийніс упевнений, що Києву не доведеться чекати 50 років повернення Крим, як латиші чекали з 1940 до 1990 року звільнення від Радянського Союзу.

– Коли мова заходить, наприклад, про Крим, то латиші кажуть – ми 50 років, з 1940 до 1990 року чекали звільнення від окупації, тому і Крим обов`язково повернеться до складу України, рано чи пізно. Офіційна позиція Латвії полягає в тому, що її перебування у складі Радянського Союзу – це був період окупації… Я переконаний, що нам не доведеться чекати 50 років до того часу, коли Крим повернеться під контроль України, а досвід наших балтійських друзів має бути для нас лише нагадуванням, що ніколи, навіть в найскладніших ситуаціях, не слід опускати руки, – розповів Євген Перебийніс.


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

Як гіпермаркет Епіцентр Галини і Олександра Герег наживається на коронавірусі

Як Акордбанк та РВС банк під дахом Нацбанку виводять капітал з України

Вадим Сергиенко

Скандал у Міносвіти: Сергій Квіт та Інна Совсун виявилися коханцями

Вадим Сергиенко

Оставить комментарий