Хто найбільше підтримує Україну: версія дипломата

перебейніс

Український посол у Латвії Євген Перебійніс вважає, що країни Балтії, Польща та держави у центральній Європі, які розуміють загрози від Росії, найбільше підтримують Україну.

– Подивіться на країни, які найбільше підтримують сьогодні Україну: це ті самі балтійські держави, Польща, деякі центральноєвропейські держави. Всі вони не зі слів знають про загрози, які виходять від Росії, – розповів Євген Перебийніс.

Раніше ми писали, Латвія будує на кордоні з Росією огорожу висотою 2,7 метра.

Посол України у Латвії Євген Перебийніс упевнений, що Києву не доведеться чекати 50 років повернення Крим, як латиші чекали з 1940 до 1990 року звільнення від Радянського Союзу.

– Коли мова заходить, наприклад, про Крим, то латиші кажуть – ми 50 років, з 1940 до 1990 року чекали звільнення від окупації, тому і Крим обов`язково повернеться до складу України, рано чи пізно. Офіційна позиція Латвії полягає в тому, що її перебування у складі Радянського Союзу – це був період окупації… Я переконаний, що нам не доведеться чекати 50 років до того часу, коли Крим повернеться під контроль України, а досвід наших балтійських друзів має бути для нас лише нагадуванням, що ніколи, навіть в найскладніших ситуаціях, не слід опускати руки, – розповів Євген Перебийніс.


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

Скільки заробляють на популізмі? Або красиво жити не заборониш

Як Акордбанк та РВС банк під дахом Нацбанку виводять капітал з України

Вадим Сергиенко

Дериволков Степан Дмитрович. Біографія

Вадим Сергиенко

Оставить комментарий