Офіційний коментар Креді Агріколь Банку стосовно некоректної інформації, опублікованої в ЗМІ

Креді Агріколь

3 липня на сайті http://finbalance.com.ua/ було опубліковано інформацію про те, що відповідно до ухвали Печерського райсуду м. Києва від 14 червня, Головне слідче управління Національної поліції здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016000000000866 за фактом фіктивного підприємництва, тобто створення суб`єктів підприємницької діяльності (юросіб) для прикриття незаконної діяльності. Було зазначено, що досудовим розслідуванням отримано фактичні дані щодо використання протиправного механізму на території Київської та Дніпропетровської областей через відділення деяких банків, а саме ПАТ «Перший український міжнародний банк», ПАТ «Креді Агріколь банк» та АТ «Укрсиббанк».

Того ж дня деякі ЗМІ (зокрема fttc.com.ua), посилаючись на вищезазначену ухвалу, поширили інформацію, в якій згадувалися імена топ-менеджерів Креді Агріколь Банку, ПУМБ та Укрсиббанку, які, згідно з публікаціями в цих ЗМІ, нібито стали фігурантами розслідування. Варто зазначити, що ця інформація відсутня в державному реєстрі судових рішень, на який посилається Finbalance.

Креді Агріколь Банк звертає увагу на наступне:

· Ні Креді Агріколь Банк, ні керівництво Креді Агріколь Банку, не є учасниками у вищезазначеній справі. Учасниками у досудовому розслідуванні, про яке йдеться у цих статтях, є певні підприємства, у яких були відкриті рахунки в Креді Агріколь Банку, ПУМБ та Укрсиббанку.

· Більше того, спрямування та тематика розслідування знаходяться цілковито поза межами прямих обов’язків та відповідальності Члена Правління Креді Агріколь Банку, який некоректно згадується в цих статтях.

· Таким чином, Креді Агріколь Банк вважає ці публікації такими, що мають на меті зашкодити репутації банку та його працівників. Креді Агріколь готовий захищати свою репутацію в правовому полі.

· Креді Агріколь Банк беззаперечно дотримується усіх вимог українського та міжнародного законодавства стосовно фінансового моніторингу та комплаєнсу, а також усіх вимог НБУ. Креді Агріколь Банк готовий надати усю необхідну інформацію, яка може допомогти розслідуванню, згідно з законом та на запит правоохоронних органів.

Прес-служба ПАТ «Креді Агріколь Банк»


Автор: Тарас Степаненко

Тарас Степаненко-публіцист, дослідник і різнобічно розвинений киянин 1993-його року народження. Свого часу, піддавшись моді на дослідження НЛО і теорій змов Світового Уряду, прийшов до більш приземленого розуміння цих термінів. Своїми статтями Тарас бореться з корупцією, як впізнаною, так і не цілком.

Интересные новости

Хто найбільше підтримує Україну: версія дипломата

Вадим Сергиенко

Віктор Баранський: в Україні треба активно пропагувати сімейні цінності

Професор мажор-мільйонер Ковальчук Андрій Трохимович. Кафедра корупції

Вадим Сергиенко

Оставить комментарий