Ігор Смілянський запровадив на «Укрпошті» цензуру, Спілка поштовиків України вимагає звільнення диктатора

игорь смилянский

Ігор Смілянський запровадив на «Укрпошті» цензуру, Спілка поштовиків України вимагає звільнення диктатора. Ігор Смілянський грубо порушив Конституцію Україні та норми міжнародного права…

Генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Ігор Смілянський заборонив керівному складу державного підприємства спілкуватися із засобами масової інформації без його дозволу. Також всім обласним філіалам заборонені будь які форми взаємодії із ЗМІ і публікації і навіть коментарі в соцмережах без попереднього погодження з генеральною дирекцією.

Ці заборони введені в дію наказом Ігоря Смілянського №560 від 6 липня 2016 року (копія додається).

Ігор Смілянський

Відповідно до статті 15 Конституції цензура в Україні заборонена. Стаття 34 Конституції України гарантує кожному право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір .

Стаття 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод проголошує, що кожен має право на свободу вираження поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати і передавати інформацію та ідеї без втручання органів державної влади і незалежно від кордонів.

Статті 18 та 19 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права передбачають, що кожна людина має право на свободу думки, совісті і релігії та право на вільне вираження своїх поглядів.

Таким чином, заборонивши на підприємстві «Укрпошта» вільне вираження думок і утискаючи свободу слова, Ігор Смілянський грубо порушив Конституцію Україні та норми міжнародного права.

Вимога поштовикам отримувати дозвіл на спілкування із засобами масової інформації і на розміщення інформації в мережі інтернет – є цензурою і порушенням прав громадян на свободу вираження своїх думок.

Забороною поштовикам на спілкування із ЗМІ Ігор Смілянський намагається приховати власну некомпетентність та безпорадність, сподіваючись що до владних структур та громадськості не потрапить інформація про його неготовність управляти стратегічним підприємством.

Варто нагадати, що Ігоря Смілянського було обрано на посаду в результаті абсолютно закритого і непрозорого конкурсу, на який не були допущені громадськість, експертне товариство та ЗМІ, а тепер він, перебуваючи на посаді керівника стратегічно важливого підприємства, зухвало порушує Конституцію України залишаючись громадянином США.

Ми вимагаємо від громадянина США Ігоря Смілянського припинити систематичні порушення Конституції України, відмінити протиправний наказ про цензуру на УДППЗ «Укрпошта» та звертаємося до громадськості і засобів масової інформації з проханням допомогти спинити свавілля новопризначеного керівника підприємства та захистити громадянські права, свободи і законні інтереси поштовиків.

На підтвердження публікуємо текст статті, яку особисто процензуровав Смілянський!

игорь смелянский

Заступник голови Правління «Спілки поштовиків України»,

відповідальний за зв’язки з громадськістю

Олена Комарницька.


Автор: Татьяна Яковенко

Тетяна Яковенко - випускниця Київського університету ім. Т. Г. Шевченка. Отримала дві освіти: Політологія і журналістика. Публікувалася за межами України під час стажування в Польщі та роботи у Великій Британії. Сім років віддала проекту Freedom House. Наша гордість і совість.

Интересные новости

Перша Приватна Броварня: як Андрій Мацола і Кобзон заробили на війні

Скандал у Міносвіти: Сергій Квіт та Інна Совсун виявилися коханцями

Вадим Сергиенко

Хто найбільше підтримує Україну: версія дипломата

Вадим Сергиенко

3 коментарі

Ігор Смілянський запровадив на «Укрпошті» цензуру, Спілка поштовиків України виступила проти диктатора | 14.07.2016 at 14:41

[…] Ігор Смілянський запровадив на «Укрпошті» цензуру, Спілка поштовиків України вимагає звільнення диктатора. Ігор Смілянський грубо порушив Конституцію Україні та норми міжнародного права… […]

Ответить
Анатолий 29.11.2016 at 14:31

Мудак этот Смилянский!

Ответить
Анатолий 29.11.2016 at 14:32

Збитки підприємства у ІІІ кв. 2016 р. склали 8.2 млн. грн., хоча І півріччя 2016 Укрпошта закінчила з чистим прибутком 18,8 млн грн.
За ІІІ квартал місячні витрати на зарплату в гендирекції збільшились більш ніж вдвічі – з 2,5 млн до 5,8 млн.

Ответить

Оставить комментарий