Головна » Наука і техніка » Як упаковка продуктів призводить до збільшення ваги

Як упаковка продуктів призводить до збільшення ваги

34419

Как упаковка продуктов влияет на увеличение весаХімічні речовини, що містяться в упаковці продуктів харчування, можуть привести до збільшення ваги, пише “Дейлі експрес”, посилаючись на результати дослідження, проведеного німецькими вченими.

Мова йде про фталати, які є ефірами фталевої кислоти. Навіть низькі концентрації цих хімічних речовин можуть викликати порушення гормонального балансу і стати причиною виникнення проблем з вагою.

Фталати, які роблять харчову упаковку більш гнучкою, найбільш часто потрапляють у людський організм з упаковки жирних продуктів, таких як сири і ковбаси, але можуть проникати і через шкіру. Фталати також містяться у вініловому підлоговому покритті і скатертинах.

Автори дослідження з центру “Хелмхольц” в Німеччині попереджають, що фталати, навіть у низьких концентраціях, здатні викликати зміни в обмінних процесах. Обмінні процеси впливають на ступінь спалювання калорій і будь-які зміни до них, можуть призвести до накопичення ваги.

Дослідники виявили, що під впливом фталат збільшується співвідношення сторін ненасичених жирних кислот у крові і порушення метаболізму глюкози.

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*