Сотні друзів у Facebook, але скільки з них справжніх?

Сотни друзей в Facebook, но сколько из них настоящих

Сотні друзів у Facebook, але скільки з них справжніхНаявність величезної кількості друзів в Facebook (Фейсбук) може і підвищує популярність людини в очах інших, але британські вчені довели, що люди покладаються лише на три відсотки з них, повідомляє “Дейлі телеграф”.

Незважаючи на те, що соціальні медіа, є самим простим способом, щоб залишатися на зв’язку з людьми з однаковим способом мислення, в реальності ж, близькі відносини можуть існувати тільки при контакті віч-на-віч, з’ясували вчені з Оксфордського університету. На їхню думку, середньостатистичний користувач Facebook має 155 друзів, але лише до чотирьох з них можна звернутися за допомогою.

Середня кількість друзів у Facebook відповідає числу Данбара, яке використовується в антропології. На думку вчених, люди просто не мають необхідної розумової можливісті підтримувати стосунки, якщо групи набагато більше ніж 150 осіб. Британські вчені хотіли перевірити, чи здатні соціальні медіа подолати це обмеження, тому що швидкі текстові повідомлення, відео та фотографії дають можливість швидкого спілкування з великою кількістю людей одночасно.

Проф. Данбар і його команда спостерігали понад 3300 людей, щоб дізнатися, чи дійсно Інтернет дає можливість об’єднати більше число друзів. Їх висновок дещо розчарував. Насамперед, як виявилося у результаті, більшість людей не використовують соціальні медіа, щоб розширити коло спілкування, а для того, щоб підтримувати контакти, які були втрачені з плином часу через неможливість зустрітися лицем до лиця. Другим висновком стало визнання факту, що коло друзів обмежується планкою 150 чоловік, з яких не більше трьох відсотків можна назвати справжніми друзями.

Facebook охоплює аудиторію в 1,4 млрд. активних користувачів. Більшість користувачів зареєстрованих у Фейсбук заходять на свої сторінки щодня.


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

Встановлено статистичний зв’язок між струсами і самогубствами

Вчені виявили рештки попередника Тиранозавра рекса

Як упаковка продуктів призводить до збільшення ваги

Оставить комментарий