Роберт Хенкс: Надсекретний літак TR-Astra 3B існує

Сверхсекретный самолет TR-3B Astra существует

Надсекретний літак TR-Astra 3B існуєКолишній співробітник спецслужб США Роберт Хенкс, знаменитість якому принесли його сенсаційні зізнання про існування секретних матеріалів що підтверджують зв’язок нинішніх світових лідерів з представниками позаземних цивілізацій, підніс для ЗМІ чергову сенсацію.

Так, в інтерв’ю британському виданню Mirror, Роберт Хенкс повідомив про факт застосування навесні 2014 року армією США свого надсекретного літака TR-Astra 3B безпосередньо в бойових умовах. Подія, про яку йде мова, мала місце недалеко від міста Асадабад в Афганістані. Літак завдав удару по позиціях талібів.

Хенкс стверджує, що надсекретний літак проекту «Аврора» TR-Astra 3B не є чимось фантастичним, а існує в реальності і вже давно. Бойову повітряну машину використовують спецслужби США.

Літак TR-Astra 3B, за словами Хенкса, досить часто бачили очевидці і навіть знімали його на відео в різних куточках Землі, однак позиціонуючи його як непізнаний літаючий об’єкт. TR-3B має по кутах потужні прожектори, а по центру розташований великий ліхтар (досить часто саме прожектори і ліхтар сприймаються очевидцями, як НЛО).

Роберт Хенкс впевнений, що всі технології, які були використані при створенні літака TR-Astra 3B проекту «Аврора», в тому числі і засоби глушіння РЕБ, були отримані представниками уряду США від однієї з позаземних цивілізацій ще в 1998 році. Можливості літака і його технічні характеристики, більш ніж вражають. Розвиває швидкість світла, яку не здатний розвинути жоден інший земної апарат, при цьому літак з легкістю виконує найскладніші маневри і здатний вилітати в космос. TR-Astra 3B практично неможливо зафіксувати на радарі. Для будь-якого літака-шпигуна необхідне маскування, у «Айстри» є унікальна можливість маскуватися, як хамелеон, під небо. Основним джерелом енергії секретного літака, як передбачається, є ядерний двигун (модифікований), причому розміри трикутного апарату це дозволяють.

Пілоти TR-Astra 3B здатні безпечно переносити просто неймовірне прискорення до 40 G, за рахунок використання MFD-генератора що створює ефект 89-відсоткової втрати сили гравітації.

До інформації, яку передає колишній співробітник американських спецслужб в похилому віці, ставлення не однозначне. На перший погляд сприймати серйозно слова людини, яка багато говорить і не надає речових доказів, неможливо, але…

Навесні 2014 року на відеохостингу Ютюб було розміщено відео, на якому зафіксований факт нанесення потужного удару по позиціям талібів загадковим об’єктом, зовні схожим на TR-Astra 3B. Подія сталася у вищезгаданому афганському місті Асадабад, а відео було підписано, як НЛО завдає удар.


Автор: Вадим Сергиенко

Вадим Сергієнко-головний редактор і журналіст First Truth&Transparency Committee (Перший комітет), сім років працював штатним радником в Transparency International The Global Anti-Corruption organization. Писав для низки українських видань, таких як: Обком, Київські відомості, факти.

Интересные новости

Найвідоміші речі, на які накладено прокляття

Курс валют на 28 січня: долар тисне аморфну ​​гривню

У Марокко хмари впали на землю

Оставить комментарий