НАСА приховує інформацію про прибульців

НАСА скрывает информацию о пришельцах

НАСА приховує інформацію про прибульцівКолишній співробітник NASA Дона Хейр, у своїх свідченнях, які вона записала на відео, розкриває одну з найбільших таємниць американського аерокосмічного агентства.

Хейр зізналася, що під час посадок на Місяць (всього американські пілотовані космічні кораблі здійснили шість посадок на поверхню супутника Землі) було зафіксовано присутність невпізнаних літаючих об’єктів (НЛО), яким в агентстві дали кодову назву «Санта-Клаус». Таких об’єктів було принаймні три.

Британська газета The Daily Express наводить слова Хейр про те, як вона пройшла в зону фотолабораторії, де проявляли плівку, зняту на Місяці, і на власні очі побачила, як співробітники лабораторії щось видаляли зі знімків. Дона Хейр стверджує, що НАСА підчистило тисячі фотографій, щоб приховати факти появи НЛО.

Хейр знає, про що говорить, так як довгий час працювала ілюстратором і техніком по слайдам, отримавши за свою роботу багато нагород.

«Мене вразило, що в НАСА була розроблена інструкція з видалення НЛО з усіх знімків», — говорить Хейр.

Вона також посилається на розмову з колегою, який зустрічав астронавтів відразу після повернення на Землю у карантинній зоні.

Він згадував, як астронавти розповідали, що НЛО переслідували їх по п’ятах. Мова йшла про три таких об’єкта, що з’явилися поруч з місцем посадки. Керівництво НАСА згодом пригрозило всім, хто спробує розповісти про ці літаючі об’єкти, позбавити їх пенсійних виплат. Хейр каже, що один із співробітників космічного агентства, який допустив витік даних про НЛО, незабаром безслідно зник.

Британські журналісти звернулися в НАСА за коментарями з приводу виступу Дони Хейр, однак не отримали жодної відповіді. Між тим свідчення Хейр підтверджують і інші колишні співробітники НАСА і ВПС, зокрема Карл Вольф, який служив у військово-повітряній розвідці. Він заявив, що бачив фотографії, на яких були стерті «аномалії», зафіксовані на поверхні Місяця. Вольф стверджує, що йому були показані плівки, приготовані для показу публіці, і йому роз’яснили, що серед віддалених «аномалій» були зображення місячної бази інопланетян.

Джерело: mirnov.ru


Автор: Вадим Сергиенко

Вадим Сергієнко-головний редактор і журналіст First Truth&Transparency Committee (Перший комітет), сім років працював штатним радником в Transparency International The Global Anti-Corruption organization. Писав для низки українських видань, таких як: Обком, Київські відомості, факти.

Интересные новости

Найвідоміші речі, на які накладено прокляття

У Москві розбився друг Путіна: байкер “Хірург” Олександр Залдостанов загинув у ДТП

Роберт Хенкс: Надсекретний літак TR-Astra 3B існує

Оставить комментарий