Найвідоміші речі, на які накладено прокляття

Купуючи собі дорогі автомобілі, меблі і ювелірні вироби, ми віримо, що ці предмети розкоші зроблять наше життя кращим або, принаймні, у нас буде, чим похвалитися. Бажання деяких людей володіти певними речами, згодом може обернутися величезними проблемами. Повірте деякі з найбільш відомих предметів, принесли їх власникам тільки неприємності і все, тому що на них було накладено прокляття.

Найвідоміші прокляті речі, які принесли величезні неприємності своїм власникам

Алмаз Надія. Цей вишуканий дорогоцінний камінь вважається одним з найдорожчих діамантів на планеті. Його історія починається в Індії, де він був викрадений зі статуї. Потім пройшов через руки різних аристократів, але приніс з собою тільки нещастя, розорення і банкрутства.

Алмаз Надія

Лялька Аннабель. У 1970 році іграшка була подарована дівчині. Подарунок дуже сподобався її власниці, і вона всюди носила ляльку з собою, але… незабаром навколо дівчини почали розвиватися дивні та незрозумілі події. Є інформація, що лялька навіть напала на людину, який намагалася допомогти родині. Сьогодні багато хто не вірять в історію з Аннабель, але як стверджують прихильники всього, що пов’язано з окультизмом, лялькою керував злий демон.

Лялька Аннабель

Картина з сумним хлопчиком. Це твір мистецтва вже давно відомий, як проклята річ. Багато власників картини розповідають, що поки вони зберігали її у себе, пожежі були звичайним явищем. Разом з тим, незважаючи на інформацію про вогняні інциденти, охочих купити картину з сумним хлопчиком, менше не ставало.

Картина з сумним хлопчиком

Стілець смерті. Цей, на перший погляд, звичайний предмет меблів, таїв у собі величезну загрозу – він був проклятий своїм першим власником, який любив на ньому сидіти. Господар настільки любив свій стілець, що просив після смерті поховати його разом з ним, проте бажання не було виконано. Згодом всі хто хоч раз сидів на стільці, вмирали, не проживши й місяця.

Стілець смерті

Скринька Диббук. Спочатку цей предмет був у володінні людини, яка вижила після Голокосту. Кажуть, що в неї був закритий злий дух. Після того, як скринька потрапляла до нового власника, його починали переслідувати страшні хвороби і проблеми в житті. В кінцевому підсумку скринька була надійно закрита і захована в таємному місці, де не представляє небезпеки ні для кого.

Скринька Диббук


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

Стівен Хокінг попереджає про можливість техногенної катастрофи

Курс валют на 28 січня: долар тисне аморфну ​​гривню

Роберт Хенкс: Надсекретний літак TR-Astra 3B існує

Оставить комментарий