Найболючіші види смерті

Самые болезненные виды смерти

У кожної людини є фобія певного виду смерті. Так який же вид смерті, є самим страшним та болісним? Звичайно ж, відповісти на це питання можуть тільки ті, хто стикається з проблемами людей кожен день – це лікарі.

Лікарі на основі своїх спостережень, розповіли про вісім найстрашніших і болісних видах смерті.

Смерть від голоду. Людина може прожити без їжі в загальній складності 60 днів. На другому тижні організм починає слабшати, так як починає черпати поживні речовини з жиру. Печінка плутається і починає виробляти виключно шкідливі для організму токсини, які в кінцевому підсумку її вбивають.

Смерть в результаті корабельної аварії. Переохолодження, голод і утоплення під час шторму – це лише деякі з варіантів, якщо Ви потрапили в аварію і змогли вижити, але залишилися одні в безкрайньому океані. Навіть якщо Вам вдасться заволодіти дерев’яним човном, майте на увазі, що акула, яка, швидше за все, зустрінеться на шляху до суші, має зуби, за допомогою яких легко зламає Ваше рятувальне судно. Зневоднення призводить до смерті. Деякі не витримують і починають пити солону воду, що призводить до досить неприємного кінця.

Падіння в вулкан. Досить важко потрапити в вулкан, але є настільки цікаві люди, які все-таки можуть це зробити. Це було б дуже болісно, так як лава має більш жорсткий верхній шар з більш низькою температурою. Після падіння в жерло вулкана, Ви залишитеся живі, принаймні, кілька болісних хвилин.

Жертвоприношення. Даний вид смерті страшний по причині того, що людина – це найжорстокіша істота на планеті. Потрапляючи в секту, людина втрачає зв’язок із зовнішнім світом і готова зробити все, щоб домогтися прихильності своїх небесних покровителів. Жертвопринесення може супроводжуватися різними попередніми ритуалами – над жертвою просто знущаються, доводячи її до стану повного підкорення свідомості.

Авіакатастрофа. Якщо Ваш літак почне падати, Вас чекають кілька болісних хвилин. Коли лайнер спрямується до Землі, брак кисню залишить Вас без свідомості на найближчі 1.6 км. Коли Ви прокинетеся, швидше за все, будете летіти зі швидкістю понад 200 км/ч. У комбінації з величезним страхом, криками інших пасажирів, а також низкою інших неприємних факторів.

Смерть в пазурах хижої тварини. Якщо Вам пощастить, то Ви будете вбиті відразу. Леви і тигри – це очевидно найгуманніші тварини, вони вбивають свою жертву одразу після захоплення і лише після цього приступають до «трапези». Інші тварини, такі як ягуари і гієни, починають їсти свою жертву з нижньої частини, тобто поки вона ще жива.

Смерть від обмороження. Температура людського тіла, в звичайному стані 36.6 градусів. Коли Ви потрапляєте під вплив надзвичайно низької температури, тіло починає реагувати. На початку м’язи, розуміють, що їм потрібно тепло і починають тремтіти. В результаті тремтіння м’язові тканини розриваються, що призводить до втрати здатності руху. Йдуть спроби повзти по землі, але при цьому температура тіла знижується ще більше. Коли людина зупиниться, приходить смерть. Температура тіла починає різко падати, а органи реагують більш повільно. Мозок не може працювати правильно. Свідомість не розуміє, ти живий чи мертвий, при цьому не дає відразу заснути в обіймах холоду.

Померти від сорому. Як би це не здалося дивним, але на думку вчених, цей вид смерті, є найстрашнішим. Причиною фатального кінця, є той факт, що в деяких випадках рівень стресу і тривоги стає настільки великим, що може призвести до зупинки серця. Стан у більшості випадків не призводить до миттєвої смерті. Однак створює психологічні проблеми, депресії і провокує спроби самогубства. Це найжорстокіший спосіб втратити своє життя, тому що залишає нас надовго з нашими особистими самими страшними кошмарами.


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

Курс валют на 28 січня: долар тисне аморфну ​​гривню

У Москві розбився друг Путіна: байкер “Хірург” Олександр Залдостанов загинув у ДТП

Роберт Хенкс: Надсекретний літак TR-Astra 3B існує

Оставить комментарий