Курс валют на 28 січня: долар тисне аморфну ​​гривню

Курс гривні все ще залишається завищеними по відношенню до долара США. За великим рахунком, це дивна ситуація, коли національна валюта країни, що переживає найгірші у своїй історії часи, залишається більш-менш стабільною. Отже, курс валют на 28.01.2016:

За один американський долар дають 26.3 гривні. Це середній курс продажу. У той же час, обмінні пункти купують долар менш ніж за 25.7 гривень. Курс євро куди більш стабільний в останні дні. Так, обмінні пункти і банки купують єдину європейську валюту по 28.00 гривень, а продають вже по 29.00. Такий доробок цілком зрозумілий і логічний, – впевнені експерти.

Крім того, валютні аналітики дали прогноз курсу гривні до долара і євро до гривні на початок весни 2016. У другій половині січня гривня здала позиції і, цілком може обвалитися до рівня весни минулого року (йдеться про курс долара в 35 гривень і вище). Тим не менше, цього може і не статися, якщо гроші Міжнародного валютного фонду не будуть розкрадені повністю, а хоча б частину з них піде за цільовим призначенням. Відповідно до думки валютних аналітиків, курс гривні в найближчі три місяці на міжбанку не вийде за звичні рамки в 24-26 за долар, у той час, як на готівковому ринку коливання будуть йти в межах 25-29 грн. за одиницю американської валюти.


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

Стівен Хокінг попереджає про можливість техногенної катастрофи

У Марокко хмари впали на землю

Астролог Влад Росс передбачив долю України в Третій світовій війні

Оставить комментарий