Більше 70 000 людей залишилися без електрики в США через снігову бурю

Более 70 000 человек остались без электричества в США из-за снежной бури

Більше 70 000 чоловік в США залишилися без електрики через сильний снігопад Jonas, який обрушився вчора на східні райони країни, повідомляють місцеві ЗМІ.

Від відключення електрики в основному постраждали жителі в штатах Південна і Північна Кароліна, Кентуккі, а також Західна Вірджинія.

Крім того, сніжний шторм став причиною численних аварій і кілометрових заторів на дорогах в штатах Кентуккі, Вірджинія, Північна Кароліна, Арканзас і Теннессі. В результаті нещасних випадків, загинуло 10 осіб.

Шторм, який був названий Jonas (Джонас), сьогодні і завтра завдасть основного удару в штатах на східному узбережжі. Надзвичайний стан з-за стихійного лиха ввели губернатори в штатах Вашингтон, Меріленд, Пенсільванія, Джорджія і Кентуккі, а також мер Вашингтона.

В центральній частині атлантичного узбережжя рясні снігопади та сильний поривчастий вітер можуть створювати “небезпечні умови для життя” у п’ятницю вночі і в суботу, попереджає метеорологічна служба США.

Мер Вашингтона Муриел Боузер закликав людей не виходити на вулицю після 15 годин 23 січня 2016 р. і чекати, поки сніжний шторм не заспокоїться, підкресливши, що наближається “історична буря”.

https://www.youtube.com/watch?v=I-Uk6RX-MHA

Спостерігати за штормом Jonas (Джонас) в Нью-Йорку можна онлайн:

https://www.youtube.com/watch?v=qhmXLxJUbyk


Автор: Александр Бондарь

Олександр Бондар-журналіст-початківець (1999-ого року народження), в минулому програміст, випускник КПІ. Пройшов шлях від блогера до штатного автора.

Интересные новости

В США через снігопад скасовано тисячі авіарейсів

Арктичні холоди встановилися на всій території Китаю

Перша Приватна Броварня: як Андрій Мацола і Кобзон заробили на війні

Оставить комментарий