Астролог Влад Росс передбачив долю України в Третій світовій війні

Астролог Влад Росс предсказал судьбу Украины в Третьей мировой войне

Астролог Влад Росс передбачив долю України в Третій світовій війніВ ефірі “Обозреватель” астролог Влад Росс заявив, що в 2010-2011 роках почалась Третя світова війна. Астролог впевнений, що протистояння світів триватиме 27 років, однак Україна не буде стороною конфлікту.

“Третя світова війна вже почалася. Вона триватиме, за пророцтвом Нострадамуса, 27 років. Почалася вона з початком “Арабської весни”, перший був Туніс (2010-2011 рік). Третя світова війна буде між мусульманським і християнським світами, між Західною Європою, Америкою і Близьким Сходом. Україна в цьому брати участь не буде”, – розповів астролог.

При цьому Влад Росс зазначив, що в Третій світовій війні, швидше за все, однією з сторін конфлікту буде Крим, який перейде під владу Туреччини.


Автор: Тарас Степаненко

Тарас Степаненко-публіцист, дослідник і різнобічно розвинений киянин 1993-його року народження. Свого часу, піддавшись моді на дослідження НЛО і теорій змов Світового Уряду, прийшов до більш приземленого розуміння цих термінів. Своїми статтями Тарас бореться з корупцією, як впізнаною, так і не цілком.

Интересные новости

Найболючіші види смерті

Роберт Хенкс: Надсекретний літак TR-Astra 3B існує

Стівен Хокінг попереджає про можливість техногенної катастрофи

Оставить комментарий