Як виготовити тент на причіп?

Знадобився критий причіп? Не поспішайте звертатися в компанії, які надають такі послуги. Адже іноді складно підібрати матеріал під усі елементи каркасу. Якщо виробник не отримає всі необхідні заміри, він не пошиє відповідне покриття. Ну і ладно, при потрібних знаннях, водій сам з цим впорається.

Виготовлення тенту

Ця робота складається з декількох етапів і почати слід з вимірів каркаса, щоб потім перенести їх на матеріал. Встановіть довжину і ширину причепа. Тепер займіться дугою каркаса. Виміряйте її довжину, починаючи від центру борту і закінчуючи її кінцевою точкою. Потім зробіть виміри від вигину до центру і від краю бічної дуги до вигину. Майбутній тент буде складатися з трьох складових. Перша призначена для передньої частини причепа, друга – для задньої частини, а третя виконайте у вигляді будиночка на даху.

Розкладіть матеріал на підлозі. Тепер намалюйте передню і задню частину. При позначенні ширину не забудьте залишити на 3 см з кожного боку для швів. Потім знайдіть центральну точку і перенесіть туди розміри центру дуги. При цьому повинна вийти фігура, зроблена за вимірами.

Тільки переносите її трохи нижче середини, щоб він перекрив борту причепа. Залиште додаткові 6 см, щоб підвернути матеріал для посилення люверсів. Коли буде готова фігура стін, по дузі відміряйте основну частину навісу. Тепер залишиться перенести довжину майбутнього причепа і все інше на тканину, а потім можна переходити до пошиття.

Для пошиття тенту не підійде найпростіша швейна машинка. Потрібен апарат, здатний справлятися з подібними завданнями, наприклад, Zinger. Важливо підібрати підходящу за кольором армовану нитка. Візьміть основну частину і пришийте до неї дві сторони, а потім зробіть подвороты, пришивши матеріал з іншого боку. Тент готовий, залишилося позначити місця, де будуть знаходитися люверси. Бажано щоб вони були з нержавіючого металу. Вставити люверси досить складно. Тому зверніться у фірму по ремонту взуття, там їх встановлять в зазначені місця. Після цього залишиться надіти тент на причіп.

Але всіх цих заходів можна уникнути, адже не кожен має стільки вільного часу і кравецької майстерності. Якщо є кошти, то пошукайте вже готовий причіп на сайті Авторія. Іноді їх пропонують придбати разом з автомобілем.

Чому ПВХ?

Зазвичай для виготовлення тентів брали брезентовий матеріал. Зараз віддають перевагу тканини ПВХ. Тент з такої тканини надійно захищає вантаж від несприятливих погодних явищ. Чим більше шарів, тим міцніше матеріал. Зазвичай шари, або склеюють, або зварюють. У процесі останньої технології використовується гаряче повітря, а листи пропускаються через гарячі ролики.

Тканина ПВХ володіє відразу комплексом переваг:

• легко приймає забарвлення;

• добре відштовхує вологу;

• шви зберігаються навіть при високих температурах;

• витримує низькі температури. Нехай трохи втрачається еластичність, але тканина не ламається на морозі.

Установка тенту

До причепу тент кріпиться трьома способами. По-перше, використовуйте металеві кільця, які будуть кріпитися по периметру причепа. По-друге, підійдуть люверси, расклепанные по краях тенту. По-третє, через верхню частину можна зафіксувати тент за допомогою троса.

Якщо мова йде про кільцях і люверсах, то бажано, щоб відстань не перевищувала 150 див. Скріпити всі елементи можна сталевим тросом або мотузкою, покритої еластичною оболонкою. Використовуйте цілісний трос або мотузку з металевими кінцями і простягніть їх через кільця або люверси, щоб міцніше затягнути матеріал на каркасі.


Автор: Александр Бондарь

Александр Бондарь - начинающий журналист (1999-ого года рождения), в прошлом программист, выпускник КПИ. Прошел путь от блогера до штатного автора.

Интересные новости

Реформа пожарной — страховой полис, добровольцы, донорское финансирование

Вадим Сергиенко

Президентские амбиции Марин Ле Пен: неприятие ультраправых осталось в прошлом?

Говорящие цифры: как за год изменилась ситуация с украинским языком

Вадим Сергиенко

Оставить комментарий